OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA V NIEDZIELĘ WIELKANOCNĄ 14 V 2017

DZIŚ – po Mszach św. zbieramy do puszek ofiary na potrzeby ASD w Poznaniu.
– od 15.00 otwiera swoje progi kawiarenka parafialna / w pastorówce /.
– 15.30 majowe przy figurze Matki Bożej obok kościoła św. Edyty.
WTOREK – w Liturgii wspominamy św. Andrzeja Bobolę patrona Polski.
​ – 16.30 katecheza dla dzieci kl. III, które nie były w ubiegłym tygodniu

I KOMUNIA – próby piątek godz. 16.00 gr. I godz. 17.00 g. II
​​Spowiedź rodziców piątek godz. 19.00 w kościele św. Edyty.
​​Spowiedź dzieci kl. III sobota godz. 9.00
​​Czuwanie przed I Komunią sobota 15.30 w kościele św. Edyty

Za tydzień podczas Mszy o 10.30 i 12.00 60 dzieci naszej parafii przystąpi do I Komunii św.. Proszę Parafian i Gości, którzy zazwyczaj chodzą na Mszę św. na te godziny, by wybrać Eucharystie sobotnią lub w niedzielę rano.
Spotkanie Klubu św. Józefa wyjątkowo w sobotę 20 bm. o 16.30 / probostwo/
Cieszymy się nowym nagłośnieniem w kościele św. Edyty. Koszt tej inwestycji to 11 765 zł.
Przygotowują się do sakramentu małżeństwa : Bartosz Hanysz kawaler z Wilkowic z Małgorzatą Kabacińską panną z Baranowa. Kto zna przeszkody do ważnego zawarcia małżeństwa w/w powinien je zgłosić proboszczowi parafii.
Organizowana jest pielgrzymko – wycieczka do Bawarii do Augsburga sanktuarium Matko Bożej rozwiązującej supły, Monachium, Ratyzbony, Altotting sanktuarium „Jasna Góra” Bawarii, Marktl am Inn miejscowość urodzenia papieża seniora Benedykta XVI. Termin od 29 sierpnia do 2 września koszt 1490 zł. Szczegóły i zapisy u ks Kan. Alfreda.