OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA VI NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ 12 II 2017

„BÓG ZAPŁAĆ” Parafianom za zrobienie Panu Jezusowi żłóbków i ich rozebranie

• Parafianom, którzy w miniony piątek poświęcili swój czas, sprzęt i wiedzę pomocną w umieszczeniu nowy organów na chórze.

Wtorek – święto Patronów Europy św. Cyryla i Metodego.

Środa – zapraszamy na Msze św. z nowenną do Matki Bożej.

Sobota – godz. 10.00 „Drzwi Otwarte” w szkole podstawowej w Wilkowicach.

Za tydzień spotkanie Klubu Św. Józefa o 15.30 na probostwie.

Spotkanie rodziców dzieci kl. III 22 bm. Godz. 18.45 lub 23 17.00 na probostwie

Katechezy dzieci kl. III 24 bm. godz. 16.00 lub 25 godz. 11.00 na probostwie.

Katechezy młodzieży przygotowującej się do bierzmowania będę

Kl. I 22 bm. 17.00 kl. II 27 bm. 17.00 kl. III 28 bm. 18.30 na probostwie.

Członków Rady Ekonomicznej parafii proszę z zakrystii odebrać zaproszenia.

Kto pragnie przekazać 1 % podatku na remont Domu Dziecka w Lesznie, proszę zabrać ze stolika pod chórem ulotkę z tym związaną.

Zapisy na wycieczkę do Legolandu będą od 20 lutego do 6 marca na probostwie. Przypomnę, że wyjazd ten będzie w terminie od 3 do 6 lipca. Koszt 1390 z. / wpłata przy zapisach 490 zł. / organizatorem zewnętrznym jest Biuro Podróży Misja Travel. W ramach wyjazdu zwiedzanie m. in. Berlina, miasteczka Odensse związanego z Andersenem krainę Piratów i Wikingów. Przy zapisach trzeba wpłacić 490 zł podać imię , nazwisko, Pesel. Adres i Tel kontaktowy.

Poświęcenie nowych organów będzie 26 lutego na mszy o 11.30, a dokona tego ks. Artur Rembalski proboszcz Krzycka Wielkiego, nowy dziekan naszego dekanatu.