OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA XIII NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ 26 VI 2016

„Bóg zapłać” za ofiary na KUL i Wydział Teologiczny UAM. 504. 60 gr. Które wpłaciłem w minioną środę.
– także dziękujemy Parafianom i delegacjom za obecność i życzenia dla ks. Kan Alfreda z okazji 25 lat kapłańskiej służby pośród nas.

Jutro na Mszę – 18.00 – i nabożeństwo czerwcowe zapraszamy wspólnotę św. Moniki.

W środę uroczystość św. Piotra i Pawła. Zapraszamy na mszę z kazaniem na 18.00. Tego dnia zbierane ofiary są przeznaczona na potrzeby Stolicy Apostolskiej.

W piątek – pierwszy piątek miesiąca – okazja do spowiedzi od 17.00 do 18.00 w kościele św. Edyty. W tym czasie Adoracja Najświętszego Sakramentu.

Intencje na lipiec są wywieszona w gablotach ogłoszeń i na str @ parafii.

Od dziś przez cały tydzień trwa Odpust ku czci Matki Bożej Ucieczki Grzeszników w Kaszczorze koło Wielenia. Zachęcamy do udziału. Program tego odpustu jest w gablocie ogłoszeń.

Jeszcze raz przypominamy, że z okazji Świtowych Dni Młodzieży nasza dekanat a więc i parafia Wilkowice nie otrzyma przydziału pielgrzymów.

​​​​​​ Ks. Maciej – proboszcz