OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA XXI NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ 23 VIII 15

Dziś o 14.00 dożynki – msza św. dziękczynna za tegoroczne żniwa w kościele św. Edyty

W najbliższą środę będziemy przeżywać uroczystość MB Częstochowskiej, także ten dzień będzie dniem adoracji Najświętszego Sakramentu od 10.00 do 18.00. Msze św. w kościele św. Edyty o 9.00 i 18.00. Oto plan spotkań modlitewnych przed Najświętszym Sakramentem:

11.00 spotkanie modlitewna dl dzieci naszej parafii.

15.00 koronka do Bożego Miłosierdzia

17.00 spotkanie dla młodzieży klas gimnazjalnych i młodzieży po bierzmowaniu

W czwartek wspominamy św. Monikę, rodziców zachęcamy do wytrwałej modlitwy za swoje dzieci, za wstawiennictwem patronki dnia, matki nawróconego św. Augustyna.

Pielgrzymka parafialna na Jasną Górę będzie 9 września. Są jeszcze wolne miejsca można się zapisać w zakrystii.
Młodzież klas gimnazjalnych będzie łaskawa zapoznać się z planem przygotowań do bierzmowania w gablocie ogłoszeń przed kościołem św. Marcina.

Zachęcamy do udziału w Odpuście w Górce Duchownej.