OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA XXI NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ 25 VIII 2019

Za miesiąc – 25 IX – przybędzie do nas Matka Boża w znaku Jej świętego Obrazu. Od dzisiaj na każdej Mszy św będziemy odmawiać modlitwę zaproszenia. W każdą środę i sobotę o 17.30 odmawiamy różaniec. Także środowa Msza św. i nowenna jest formą przygotowana na Nawiedzenie. Rekolekcje przed Nawiedzeniem będą 14 – 19 września. Za tydzień będzie można zaopatrzyć się w dekoracje do przystrojenia domów i okien. Zachęcam by w rodzinach codziennie odmawiać wspólnie  wieczorny pacierz.

JUTRO  uroczystość Matki Bożej Częstochowskiej dla naszej parafii jest to dzień całodziennej adoracji Najświętszego Sakramentu. Msza św o 8.00 i na zakończenie o 20.00.

• Na 10.30 zapraszam na adoracje dzieci,
  • o 12.00 poprowadzę godzinę maryjną,
  • a o 15.00 godzinę miłosierdzia,
  • na 17.00 zapraszam młodzież
  • od 19.00 do 20.00 okazja do spowiedzi św.

Intencje na wrzesień są w gablotach ogłoszeń i na str. @ parafii

W ubiegłym tygodniu zmarł nasz Parafianin śp. Marek Majchrzak Msza św. za niego od sąsiadów z Domu Nauczyciela będzie jutro o 20.00 a od ks. Kan. Alfreda w środę o 18.00.

Rozpoczyna się Odpust ku czci Matki Bożej Pocieszenia w Górce Duchownej. Program jest wywieszony w gablocie ogłoszeń. W piątek zapraszam na pielgrzymkę rowerową wyjedziemy o godz. 9.15 a w sobotę o 8.00 pielgrzymkę pieszą poprowadzi p. Andrzej Nowak.

Dziś diecezjalne dożynki w Siedlcu koło Wolsztyna. Nasz dekanat reprezentuje nasza Parafia z p. Mieczysławem sołtysem i ks. Maciejem proboszczem na czele.