OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA XXI NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ 27 VIII 2017

• Kawiarenka parafialna zaprasza od 15.00.
  • „Bóg zapłać” Parafianom, którzy przystroili kościół na Mszę św. dożynkową i zrobili bardzo ładny wieniec.
  • Jutro wspominamy w Liturgii św. Augustyna którego nawróciła modlitwa i łzy matki św. Moniki.
  • Zapraszam na 17.30 na wspólny różaniec za dzieci i rodziców.
  • Rozpoczął się Odpust ku czci Matki Bożej Pocieszenia w Górce Duchownej. Program wywieszony jest w gablocie ogłoszeń.
  • W środę o 9.00 z kościoła św Edyty. wyjazd pielgrzymki rowerowej do Górki Duchownej. Zajedziemy na Msze św na 11.00. Powrót ok. 14.00. natomiast w sobotę 2 września zapraszam na pielgrzymkę piesza. Wyjdziemy z kościoła św Edyty o 7.30. wrócimy samochodami jak rok temu, albo pociągiem o 13.53.
  • W piątek 1 września o 9.00 w kościele św. Marcina Msza św. wynagradzająca za grzechy. Natomiast o 18.00 Msza św w intencji ofiar II Wojny Światowej i o pokój na świecie . wcześniej od 15.00 do 18.00 okazja do spowiedzi św. i adoracja Najświętszego Sakramentu rozpoczęta koronką do Bożego Miłosierdzia.
  • Początek roku szkolnego będzie 4 września. O 8.00 Msza św. szkolna.
  • Dzieciom kl. pierwszych poświęcę tornistry za tydzień na Mszy św o 11.30.
  • Do chorych z sakramentami św. przyjdę w sobotę 9 września.
  • Intencje na wrzesień są wywieszone w gablotach ogłoszeń i na str @ parafii.
  • Już dziś zapraszam rodziców dzieci, które 20 maja 2018 roku w tym kościele pragną przyjąć I Komunie św. na spotkania – 6 września o 19.00 lub 9 września o 12.00 w pastorówce. Jeśli rodzice pragną by ich dziecko przyjęło I Komunie św w innej parafii, bez problemu wydam na to zgodę.
  • Caritas naszej parafii organizuje wycieczkę szlakiem św. Edyty Stein do Wrocławia oraz Henrykowa do tamtejszego Opactwa Cystersów. Wyjazd 20 września o 7.00. koszt 85 zł/ obejmuje przejazd, posiłek i bilety wstępu /. Zapisy i opłata u p. Danuty Kozłowskiej ul. Lipowa 18 do 10 września.