OGŁOSZENIA   PARAFIALNE   NA   XXIV   NIEDZIELĘ   ZWYKŁĄ   17 IX 2017

DZIŚ – kawiarenka parafialna zaprasza od 15.00, natomiast o 15.30 przy kawie wygłoszę prelekcje nt „ Niewiara św. Edyty Stein”.

• po mszach do puszek zbieramy ofiary na KUL WT UAM  i szkoły katolickie naszej archidiecezji.

W poniedziałek w Liturgii wspominamy św. Stanisława Kostkę patrona Polski oraz polskiej młodzieży. Zapraszam młodzież naszej parafii – szczególnie tę która przygotowuje się do bierzmowania – na 18.00 na Mszę z kazaniem. Tego dnia imieniny obchodzi nasz Ordynariusz.  Będziemy wspólnie modlić się za Niego.

We wtorek o 19.00 na probostwie spotkanie klubu św. Józefa

W środę 7.00 wyjazd pielgrzymi szlakiem św. Edyty.

W czwartek o 5.00 wyjazd pielgrzymki na Jasną Gorę. Powrót ok. 21.00. jest jeszcze 7 wolnych miejsc. Można się zapisać. Koszt przejazdu 45 zł płatne w autobusie.

W piątek na 17.00 do kościoła św. Edyty zapraszam na katechezę. Albo w sobotę na godz. 11.00 też do tego kościoła.

Gazety, które są pod chórem na stoliku można zabrać za darmo.