OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA XXVIII NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ 13 X 2019

15.00 nabożeństwo różańcowe

15.30 zaprasza parafialna kawiarenka

Różaniec codziennie po wieczornej Mszy św. w sobotę o 17.30

Spotkania różańcowe dla dzieci od wtorku do piątku o 16.30 w kościele św. Teresy Benedykty.

Kolejny tydzień przyjmuje intencje dziękczynne za żywych na I półrocze 2020.

W tym tygodniu od czwartku.
Spotkania katechetyczne dla dzieci kl. III w piątek o 16.30 w kościele św Teresy Benedykty potem na pastorówce albo w sobotę 10.00 na probostwie.

Spotkanie Klubu św. Józefa w sobotę o 19.00 na probostwie

Katecheza do bierzmowania kl. 8 w środę 23 bm o 18.30 w kościele potem na probostwie a kl. 7 w czwartek 24 bm 18.30 w kościele potem na pastorówce.

Spotkanie rodziców mł. kl. VIII będzie 28 bm o 19.00

Polecam „ Gościa Niedzielnego „ a w nim prawda o płaceniu podatków przez Kościół i poszczególnych księży, ciekawy tekst i wywiad o Kościele w Niemczech tekst o Włoszce Paoli Bonzi która ocaliła przeszło 20 000 tysięcy dzieci.

Od czwartku w kościele św Teresy Benedykty jest nowy i nowoczesny konfesjonał . „Bóg zapłać” p. Ryszardowi za użyczenie specjalistycznego sprzętu i jego obsługę, także pp. Zbigniewowi i Eugeniuszowi za pomoc. Konfesjonał ten jest dźwiękoszczelny. Zielona lampka oznacza że jest ksiądz i można wejść i się spowiadać. Gdy osoba spowiadająca się uklęknie – lub usiądzie – automatycznie zapala się czerwona lampka. Koszt tego konfesjonału 29 000 zł.

Za tydzień Niedziela Misyjna składka w kościele będzie przeznaczona na misje.
Kurs przedmałżeński będzie miał miejsce w Lesznie od 21 do 26 bm o 19.00 w kościele św. Jana Chrzciciela a w kościele św Jozefa od 4 do 9 listopada o 19.15.