OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA XXXIII NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ 13 XI 2016

DZIŚ – Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanych.
W piątek na zakończenie Misji Św. ks. dr Adam Sikora poświęcił odnowiony, odrestaurowany Obraz Matki Bożej Wilkowickiej. Koszt tego 11 000 zł. Cała ta kwota pochodzi z ofiar kolędowych. Obecnie w pracowni Muzeum Archidiecezjalnego jest krzyż z kruchty kościoła św. Marcina

BÓG ZAPŁAĆ – p. Zbigniewowi za przywiezienie tego Obrazu i Go zawieszenie.
Także gabloty z sukienką Matki Bożej.

• Żywemu Różańcowi za prowadzenie modlitwy przed Mszami św.
  • Parafianom za spontanicznie sprzątanie terenu wokół kościoła
    św. Marcina i probostwa.
  • paniom ze świecami, pocztom sztandarowym, dziewczynce
    sypiącej kwiatki przed Panem Jezusem, ministrantom, Kościelnym
    wszystkim, którzy aktywnie włączali się w procesje odpustową
    i Misje Św.
  • piekarni p. Grygla za ofiarowanie rogali na odpustowy stół.

Dzieci kl. III mają swoje katechezy na probostwie w piątek 16.30 lub w sobotę 11.00. Książeczki do nabożeństwa uroczyście otrzymają 27 bm o 11.30.

W piątek w Liturgii wspominamy bł. Karolinę Kózka. Młodzież kl I, II i III gimnazjum przyjdzie na katechezę do kościoła na Msze św. z kazaniem o 18.00.

Spotkanie Klubu św. Józefa będzie w sobotę 19 bm o godz. 14.30.

ZA TYDZIEŃ uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. Podczas Mszy św. o 10.00 wobec Najświętszego Sakramentu zostanie odmówiony akt ofiarowania parafii Chrystusowi Królowi.

Katecheza Przedmałżeńska rozpocznie się 21 bm o 19.15 w kościele św. Józefa w Lesznie .