OGŁOSZENIA  PARAFIALNE  NA  XXXIII  NIEDZIELĘ  ZWYKŁĄ   15 XI 2020

Niedziela Dziś

• po Mszach św zbieramy ofiary na Seminarium Duchowne w Poznaniu
  • 14.45 adoracja Najświętszego Sakramentu
  • 15.30 dodatkowa Masz św.

• 18.00 Msza św.

• 16.00 adoracja Najświętszego Sakramentu

• Msza św i nowenna w kościele św. Marcina

• 16.00 adoracja Najświętszego Sakramentu

• adoracja Najświętszego Sakramentu od 15.00

Sobota

• Tego dnia przypada  7 Światowa  Adoracja  Najświętszego  Sakramentu „ Przyjdźcie błogosławieni Ojca mojego”. Tym razem włączymy się w tę światową adorację od 12.00 do 15.00. Każde ostatnie 15 minut każdej godziny będzie adoracją w ciszy. Zapraszam tym bardziej, że w sobotę mamy święto Ofiarowania Matki Bożej.

• Za tydzień uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata.
  • „Bóg zapłać” za ofiary w skarbonce na organizacje „Kościół w Potrzebie” 260,31 gr, które wysłałem w minioną środę.
  • W zakrystii można kupić GN a w nim teksty  na czym polega cierpienie w czyśćcu, o wulgaryzacji mowy publicznej i wywiad z dziewczyną Barbarą Kędzior niepełnosprawną ale szczęśliwą.
  • Wg nowych przepisów związanych z pandemią w kościele św. Teresy Benedykty mogą uczestniczyć we Mszy św 42 osoby.

„WARTO PRZEMYŚLEĆ…

„Modlitwa jest mostem łączącym doczesność z wiecznością, ziemie z niebem, człowieka z Bogiem”. Św. Urszula Ledóchowska

Bóg zapłać”  tym którzy za mnie się modlą. Bardzo dziękuję. Ks. Maciej